Bankowość i Finanse

Posiadamy doświadczenie w obsłudze prawnej banków oraz transakcji finansowych. Nasza oferta skierowana jest do banków komercyjnych, banków spółdzielczych oraz podmiotów zaangażowanych w transakcje finansowe.

Więcej

Podmioty Lecznicze

Rozwój działalności leczniczej oraz wyzwania stawiane branży leczniczej wymagają bieżącego i rzetelnego wsparcia prawnego podmiotów leczniczych. Mając to na względzie oferujemy świadczenie podmiotom leczniczym kompleksowej obsługi prawnej.

Więcej

Ubezpieczenia

Rozumiemy współczesne wyzwania prawne oraz społeczne stawiane branży ubezpieczeniowej i oferujemy ubezpieczycielom wsparcie prawne w ich bieżących potrzebach, a także postępowaniach sądowych na terenie Polski.

Więcej

Windykacja

Oferujemy podmiotom gospodarczym, w tym bankom i ubezpieczycielom, usługi prawnej windykacji należności. Wykorzystując posiadane doświadczenie wiemy, że nasi Klienci oczekują usługi zapewniającej szybką i bezpieczną ścieżkę odzyskania należności.

Więcej

Prawo Spółek

Prowadzimy obsługę prawną spółek prawa handlowego, od doradztwa prawnego przy zakładaniu spółek, po ich bieżącą obsługę korporacyjną. W tym też zakresie oferujemy wsparcie w aspekcie kwestii podatkowych w skali krajowej oraz międzynarodowej.

Więcej

Prawo transportowe

Doradztwo prawne świadczone przez nas w branży transportowej powoduje, że wiemy jak skutecznie wspierać polskie i zagraniczne podmioty z tego sektora.

Więcej

Nieruchomości i prawo budowlane

W katalogu świadczonych przez nas usług prawnych istotne miejsce zajmuje prawo nieruchomości oraz prawo budowlane. Doradzamy podmiotom z branży budowlanej, deweloperom oraz prywatnym inwestorom.

Więcej

Audyty prawne i podatkowe

Wiemy, że w prowadzeniu biznesu istotne jest zapewnienie efektywności, optymalizacja kosztów, jak również minimalizacja potencjalnych ryzyk prawnych i gospodarczych.  Rozumiejąc to, oferujemy naszym Klientom przeprowadzanie audytów prawnych i podatkowych.

Więcej

Prawo Karne Gospodarcze

Doświadczenie zdobyte w prowadzeniu spraw karnych wykorzystujemy w celu wsparcia podmiotów gospodarczych. Analizujemy zagadnienia związane z przestępczością gospodarczą i reprezentujemy interesy naszych Klientów w sprawach karnych gospodarczych.

Więcej

Po więcej szczegółów skontaktuj się z nami