Co oferujemy

Cogents to kancelaria adwokacka zapewniająca Klientom obsługę prawną na najwyższym poziomie. Dewizą kancelarii jest świadczenie kompleksowych i wyczulonych na indywidualne potrzeby Klientów usług prawnych.

Kancelarię tworzy zespół prawników posiadających doświadczenie w obsłudze znaczących polskich projektów inwestycyjnych i finansowych ostatnich lat. Zróżnicowanie prawników kancelarii Cogents w zakresie specjalizacji pozwala zapewnić naszym Klientom pełne wsparcie w ich potrzebach. Nasze doświadczenie we współpracy z podmiotami zagranicznymi pozwala nam rozumieć potrzeby podmiotów o międzynarodowym profilu działalności, a polskim podmiotom świadczyć usługi na międzynarodowym poziomie.

SOLIDNI
KREATYWNI
AKTYWNI
DOŚWIADCZENI

Zespół

Adwokat, MBA

Wspólnik

Doświadczenie:

Doświadczenie zawodowe zdobywał świadcząc usługi prawne na rzecz polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych, w tym z branży nieruchomości, spółek Skarbu Państwa, państwowych uczelni wyższych, klubów sportowych, podmiotów z sektora energetycznego, płatności bezgotówkowych, rynków kapitałowych, branży IT oraz inżynierii materiałowej.

Praktyka:

Specjalizuje się w prawie nieruchomości, prawie administracyjnym, procesach inwestycyjno-budowlanych oraz prawie umów.

Tytuły:

Posiada tytuł Master of Business Administration oraz jest absolwentem studium dla ekspertów i doradców podatkowych.

Języki obce:

Obsługę prawną świadczy w języku niemieckim i angielskim.

Organizacje:

Członek Izby Adwokackiej w Warszawie.

Dane kontaktowe:

T: +48 692 944 183

e-mail: m.plocke@cogents.pl

Adwokat, MBA

Wspólnik

Doświadczenie:

Doświadczenie zawodowe zdobywał świadcząc usługi prawne na rzecz polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych, w tym spółki celowej – inwestora zastępczego Skarbu Państwa, uczelni wyższych, samorządu architektów, podmiotów z branży energetycznej, sektora medycznego oraz usług transportowych.

Praktyka:

Specjalizuje się w doradztwie prawnym z zakresu procesów inwestycyjnych, procedur audytowych oraz badań due diligence, a także w prawie własności intelektualnej oraz prawie karnym gospodarczym.

Tytuły:

Posiada tytuł Master of Business Administration oraz jest absolwentem studium dla ekspertów i doradców podatkowych.

Języki obce:

Obsługę prawną świadczy w języku niemieckim i angielskim. Komunikatywnie włada językiem rosyjskim.

Organizacje:

Członek Izby Adwokackiej w Warszawie.

Dane kontaktowe:

T: +48 607 082 206

e-mail: o.skibicki@cogents.pl

Adwokat

Wspólnik

Doświadczenie:

Doświadczenie zawodowe zdobywał świadcząc usługi prawne na rzecz polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych, w tym banków, spółek giełdowych oraz podmiotów leczniczych. Doradzał także podmiotom z branży inwestycyjnej, budowlanej i leasingowej.

Praktyka:

Specjalizuje się w obsłudze korporacyjnej i compliance banków, ubezpieczycieli i podmiotów leczniczych, a także w obsłudze procesów inwestycyjnych, restrukturyzacyjnych i windykacyjnych. 

Języki obce:

Obsługę prawną świadczy w języku angielskim.

Organizacje:

Członek Izby Adwokackiej w Warszawie.

Dane kontaktowe:

T: +48 608 603 690

e-mail: m.donczyk@cogents.pl

Radca prawny

Psycholog

Doświadczenie:

Doświadczenie zawodowe zdobywała prowadząc obsługę prawną uczelni wyższej oraz spółek prawa handlowego. Poza obsługą podmiotów gospodarczych doradzała także klientom indywidualnym z zakresu prawa rodzinnego (przede wszystkim rozwodów), prawa pracy oraz prawa karnego.

Praktyka:

Obecnie specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych w tym w szczególności: podmiotów leczniczych oraz start-up’ów zajmujących się nowymi technologiami.

Prowadzi mediacje i negocjacje procesowe oraz biznesowe wykorzystując m. in. techniki psychologii interdyscyplinarnej oraz wiedzę z zakresu psychologii konfliktu.

Przeprowadza szkolenia oraz publikuje liczne artykuły z zakresu prawa i psychologii.

Języki obce:

Obsługę prawną świadczy w języku polskim i angielskim.

Włada językiem włoskim na poziomie średnio zaawansowanym.

Organizacje:

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku.

Stowarzyszenie Współpracy Kobiet NEWW.

Centrum Wsparcia Imigrantów i Imigrantek.

Kontakt:

T: +48 693 117 617

e-mail: m.ciuksza@cogents.pl